Ettevõttest

Transocean on kaasaegne logistikaettevõte, mis asutati 1993. aastal. Ettevõte asub Tallinnas ja tütatrfirmad on Lätis, Leedus. Pakume laia valikut transporditeenuseid nagu konteiner-, RoRo-, maantee ja lennutransporti, ülegabariit- ja projektkaupade ning vedelkaupade vedusid.

Transocean alustas tegevust 12. veebruaril 1993.a. olles üks esimesi merendusele spetsialiseerunud ettevõtteid Eestis. Praeguseks oleme ametlikuks esindajaks rahvusvahelistele laevaliinidele: ONE (Ocean Network Express), NYK Ro-Ro, ACL RoRo ja Samskip Multimodal. Oleme järgmiste liinide agendid: Yusen Logistics ja Sarjak Container Lines, mõlemad NVOCC. Transocean pakub konkurentsivõimelist ja usaldusväärset teenust.

Oleme loovad, paindlikud ja kliendi jaoks alati olemas. Meie soov on pakkuda logistikateenuseid kliendi vajadustele ja kauba iseloomule vastavalt.

Veod Transoceaniga on lihtsad – teel sinu poole!

BMLG Group

Transocean Grupp kuulub logistika ettevõtete gruppi Baltic Maritime Logistics Group AS(BMLG). BMLG gruppi kuulub üle 25 ettevõtte Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Kasahstanis. Koostöös emaettevõttega pakume teenuseid oma raudtee vagunite/platforimidega ning eriveo treileritega, ladude, puistlasti laevade ning stividoridega. Me kuulume rahvusvahelistesse logistika-organisatsioonidesse, mille abil suudame pakkuda logistikat igas maailma punktis.

Ahtri 12 (V korrus), 10151 Tallinn, Eesti
transocean@transocean.ee
+372 6116 001